UA

Запірна арматура

Кульові крани

Використовується у якості запірної арматури в системах гарячого та холодного водопостачання, стислого повітря, рідких вуглеводнів, і також для транспортування рідин не агресивних до матеріалу крану.експлуатація даного виробу у якості регулюючої арматури не дозволяється.

Радіаторная арматура

Застосовується як запірна арматура в системах гарячого і холодного водопостачання, опалення, стиснутого повітря, рідких вуглеводнів, а також для трансопртування рідин не агресивних до матеріалу крана. Особливістю конструкції є наявність роз'ємного з'єднання, яке дозволяє швидко під'єднувати або від'єднувати елементи системи. Використання цього виробу як регулюючої арматури не допускається.

Крани спецпризначення

Кран застосовується як водорозбірна арматура на трубопроводах систем холодного (у тому числі питного) і гарячого водопостачання. Використання цього виробу як регулюючої арматури не допускається.

Зворотні клапани

Клапан зворотний латунний пружинний застосовується як запірний пристрій для захисту системи від можливого зворотного потоку води. Призначений для використання в системах тепло- та водопостачання.

Фільтри

Використовується для очищення робочого середовища від можливих твердих включень та абразивних частинок.

Крани для підключення сантехприладів

Використовуэться для підключення приладів(змішувачі,пральні, посудомийні машини та інше) до мережі гарячого або холодного водопостачання.Кран дозволяє повністю перекрити подачу води.

Контакти

Ми виробляємо продукцію високої якості та надаємо найкращі умови для партнерів. Залишіть ваш контакт, наш менеджер зв'яжеться з вами та відповість на всі запитання.

    Кран радіаторний термостатичний прямий